top of page

                 Doğum Fotoğrafçılığı                 

    O güzel haberi aldınız; hamilesiniz.. İlk şaşkınlığınızı, bulantılarınızı, göbeğinize adapte olma sürecinizi atlattınız, e bebek odası hazırlıkları da tamam.. Öyleyse sıra doğum fotoğrafçınıza karar vermeye geldi. 

   Diyelim ki o şanslı kişi benim; öyleyse buna karar vermenizden sonraki ilk telefon konuşmamızda uzunca sohbet edip birbirimizi biraz tanıdıktan sonra doğum için yeterli zamanımız varsa ve takvimlerimiz uyuyorsa tercihen siz ve eşinizle birlikte bir kahve içip ; süreci, doğum planlarınızı, hastanenizi, doktorunuzu, tüm olası sonuçları konuşuyoruz.

  Büyük gün geldiğinde de hastanenize varır varmaz haberleşiyoruz.

 

                 Hamile Fotoğrafçılığı                 

  Kendinizi en şiş hissettiğiniz bu dönemde fotoğraf çektirmek de neymiş.. Aynalara küssünüz biliyorum ama size kendinizi iyi hissettirebilirim. 7. ayınızı geçirmeden arayın beni, sizin ve bebeğinizin konforunun ön planda olduğu bu çekimlerde siz nasıl görünmek istediğinizi söyleyin, gerisini bana bırakın..

 

                 Yenidoğan Fotoğrafçılığı           

   Bebeğiniz sağlıkla doğdu, artık bize poz verecek kıvama geldi. İşte ilk 15 gün içinde göbek bağı düşer düşmez yapacağımız bu çekimler için benimle iletişimde olursanız zamanını geçirmeden harika fotoğraflar çekebiliriz. Bu çekimler için öncelikle sizden rahat olmanızı rica ediyorum. Bebeğiniz benim elimde şekil vereceğim kaçıncı bebek olacak bilemiyorum ama şimdiye kadar bana teslim olmayan bebeğim olmadı, hepsine güzel fotoğraflar çektik. Bu konuda en çok merak edilen sorunun cevabını da yazayım yeri gelmişken; tüm kıyafetleri ve aksesuarları ben temin ediyorum. Dilerseniz istediğiniz konseptleri çekime gelmeden belirtip benim işimi kolaylaştırabilirsiniz.

 

               Bebek & Çocuk  Fotoğrafçılığı        

    Bebeğiniz büyümeye başladı, siz de bu anların kaçmasını istemiyorsunuz. Desteksiz oturmaya başladığı andan itibaren stüdyoda harika çekimler yapabiliriz. 1-2-3 yaş çekimlerinde sevimli aksesuarlarla güzel konseptler hazırlayıp baktıkça gülümseyeceğiniz  fotoğraflar  çekebilirim. 

 

               Organizasyon Fotoğrafçılığı         

   Ah o doğum günleri, annelerin de fotoğrafçıların da en çok yorulduğu partiler. Siz doğum günü mekanına parti başlamadan bir süre önce vardığınızda ben de mekanda oluyorum ve konuklarınız gelmeden önce detay fotoğraflarını ve aile fotoğraflarınızı bebeğiniz huysuzlanmadan çekiyoruz. Sonra misafirlerinizin gelişi ve pastanızın kesilişi derken hoop bir bakmışız o gün sona ermiş bile.. Haydi size de bana da iyi dinlenmeler..

                Ürün Fotoğrafçılığı                        

     Birbirinden renkli markaların çocuklar için tasarladığı sevimli kıyafetleri ya da aksesuarları mankenli ya da mankensiz olarak stüdyomuzda fotoğraflamaktan keyif alıyorum. Örnekleri görmek için portfolyoma göz atabilirsiniz.

bottom of page